Sagen Sweden
Aster bracelet - One of a kind
Ett uniks armband från Stig Lindberg
Vackert silverarmband av porslinsmönstret Blå Aster, ett Stig Lindberg mönster från 70-talet, att bära var dag. Porslinet är helt infattat i silver.
Porslin: Blå Aster
Tillverkare: Gustavsberg
Designer: Stig Lindberg
Produktionsår: 1970-tal
Porslinet mäter 14 mm
Armbandets längd: 15-19 cm
Porslin: Blå Aster
Tillverkare: Gustavsberg
Designer: Stig Lindberg
Produktionsår: 1970-tal
Porslinet mäter 14 mm
Armbandets längd: 15-19 cm
Fast Delivery
Free Delivery Over 1500 KR
Sustainable from crafting to delivery
Gift Boxing Included