Sagen Sweden

Aster necklace 2 - One of a kind

1 795 kr 995 kr Spara 45%
Moms ingår. Frakt beräknas vid kassan.
Ovanligt 1970-talsmönster av Stig Lindberg för Gustavsberg

Vackert halsband av det ovanliga porslinsmönstret blå aster, ett Stig Lindbergmönster från 70-talet, att bära var dag.

Porslin: Blå Aster
Tillverkare: Gustavsberg
Designer: Stig Lindberg
Produktionsår: 1970-tal

Porslinets storlek: 25 mm i diameter, silverkedja justerbar 50-60 cm ingår.
Truck delivery icon

Fast Delivery

gift icon

Free Delivery Over 1500 KR

sustainable icon

Sustainable from crafting to delivery

Suprice gift icon

Gift Boxing Included

Product Details